ESCOLA BÀSQUET CAMBRILS 2018-19

 EQUIPS ALEVINS MASCULINS

ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - Escola Rocabruna Blanc 4
   E.Cambrils-EB Cambrils - Escola Joan Rebull
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - CE Rocabruna Blau 4
   CE Rocabruna Blanc 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - C. Salle Reus 5è 4
   CB La Selva Solarca 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 10 - CNR Ploms 6
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   Escola Joan Rebull 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   CE Rocabruna Blau 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   C. Salle Reus 5è 5 - E.Cambrils-EB Cambrils 11
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca 4
   CNR Ploms 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   E.Cambrils-EB Cambrils 8 - CB Montblanc-Les Muralles 8
   Escola Joan Rebull 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 8 - Col.legi Frances M. Yourcenar 8
   CB La Selva Solarca 8 - E.Cambrils-EB Cambrils 8
   E.Cambrils-EB Cambrils 6 - Escola Puigcerver 6è 10
   C. Salle Reus 5è 10 - E.Cambrils-EB Cambrils 6

JUGADORS I ENTRENADOR - Aleví Mixte

Jugadors: Entrenador:
  • Aleix Homdedeu
  • Pol de la Torre
  • Mirek Windey
  • Hugo Crespo
  • Arnau Rebollo
  • Raul Torres
  • Gabriel Ramos
  • Africa Sanjuan
  • Asier Fernández
  • Àlex Rodríguez

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

Grup A Aleví Masculí de la competició del CEBC

   Escola Puigcerver 5è 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
   CB Montblanc-Les Muralles 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 6 - Reus Deportiu 10
   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola Alberich i Casas Reus 6
   Escola Puigcerver 6è 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
   Col.legi Frances M. Yourcenar 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 6 - CB Montblanc-Les Muralles 10
   Reus Deportiu 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola Puigcerver 5è 6
   Escola Alberich i Casas Reus 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
   V. Barraquer-EB Cambrils 4 - E. Puigcerver 6è 12

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - CE Rocabruna 6
   E. Puigcerver 5è 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
   V. Barraquer-EB Cambrils 11 - CNR Reus 5
   Reus Deportiu 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 9 - Escola Alberich i Casas 7

JUGADORS I ENTRENADORS - Aleví Masculí

Jugadors: Entrenadores:
  • Martí Gil
  • Guillem Valls
  • Martí Giromès
  • Khaled Sahli
  • Didac Marín
  • Francesc Xavier Pous
  • Adam Capella
  • Julen Samaniego
  • Nil Pros
  • David Tomás
  • Éric Morero
  • Alex Barbier
  • Abdourahmane Sow
  • Marc Torrente
  • Dani Maillo

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

   CE Rocabruna Blau 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - CE Rocabruna Blanc 10
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - CB La Selva Solarca 12
   C. Salle Reus 5è 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   CNR Ploms 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9 - Escola Joan Rebull 7
   E. Cambrils-EB Cambrils 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10 - CE Rocabruna Blau 6
   CE Rocabruna Blanc 4 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - C. Salle Reus 5è 12
   CB La Selva Solarca 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7 - CNR Ploms 9
   Escola Joan Rebull 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - Reus Deportiu 10
   CE Rocabruna 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - Escola Alberich i Casas Reus 10
   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - E.Puigcerver 5è 10
   CNR Ploms 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4

JUGADORS I ENTRENADOR - Aleví Mixte

Jugadors: Entrenadora:
  • Lucas Capilla
  • Verónica Carpi
  • Júlia Ibañez
  • Eric Saldaña
  • Martina Fuentes
  • Pau Roca
  • Pau Tellería
  • Ángel Marc Torrens
  • Johannes De Wit
  • Ferran Martín

FOTO EQUIP

 EQUIPS ALEVINS FEMENINS

C. VIDAL i BARRAQUER 5è - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Femení de la competició del CEBC

   E. Ramon Sugrañes-Reus Deportiu 6 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 10
   C. Salle Reus 5è 12 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 4
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 4 - Reus Deportiu 12
   Escola Montsant 9 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 7
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 6 - CE Rocabruna 10
   CB La Selva 5è Solarca 5 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 11
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 6 - E. Ramón Sugrañes-Reus Deportiu 10
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 10 - C. Salle Reus 5è 6
   Reus Deportiu 9 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 7
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 8 - Escola Montsant 8
   CE Rocabruna 12 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Aleví Femení de la competició del CEBC

   CE Rocabruna 12 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 4
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 12 - Col.legi La Presentació 4
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 4 - Escola Joan Rebull 12
   E. Ramón Sugrañes-Reus Deportiu 4 - Vidal i Barraquer/EBC 5è 12
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 8 - C. Salle Reus 5è 8
   Vidal i Barraquer/EBC 5è 4 - CB La Selva 6è Solarca 12

JUGADORES I ENTRENADOR - Aleví Femení 5è

Jugadores: Entrenadors:
  • Camí Panicello
  • Mireia Jaén
  • Clàudia Iborra
  • Nur Ece
  • Laia Castro
  • Sara Gallardo
  • Abril Carmona
  • Naira Fernández
  • Eva Ekzarian
  • Elena Huzevataya
  • Mar Andreu

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER 6è - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

Grup A Camp Aleví Femení de la competició del CEBC

   CB La Selva 6è Solarca 12Vidal i Barraquer/EBC 6è 4
   Vidal i Barraquer/EBC 6è - Escola Joan Rebull
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 12 - Col.legi La Presentació 4
   Escola Puigcerver 10 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 6
   Escola Maria Cortina 7 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 9
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 12 - CB La Selva 6è Solarca 4
   Escola Joan Rebull 5 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 11
   Col.legi La Presentació 4 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 12
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 10 - Escola Maria Cortina 6
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 8 - Escola Puigcerver 8
   CB La Selva 6è Solarca 5 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 11
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 8 - Escola Joan Rebull 8

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Aleví Femení de la competició del CEBC

   Vidal i Barraquer/EBC 6è 7 - Escola Puigcerver 9
   Escola Maria Cortina 12 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 4
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 10 - CB La Selva 5è Solarca 6
   Reus Deportiu 8 - Vidal i Barraquer/EBC 6è 8
   Vidal i Barraquer/EBC 6è 10 - Escola Montsant 6

JUGADORES I ENTRENADOR - Aleví Femení 6è

Jugadores: Entrenadors:
  • Mariona Enrich
  • Maria Mercado
  • Carla Montoya
  • Berta Rubio
  • Anna Vernet
  • Nahia Varas
  • Sira Martí
  • Martina González
  • Énia Fosch
  • Victoria Giménez
  • Zoe da Cunha
  • Miquel Farran

FOTO EQUIP

 EQUIPS BENJAMINS MIXTES

ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup C

Grup C Benjamí Masculí de la competició del CEBC

27-04-2019   Reus Deportiu Negre - E.Cambrils-EB Cambrils
   E. La Bòbila-EB Cambrils 4 - E. Cambrils-EB Cambrils 12
   Escola Maria Cortina Reus 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   I. Escola Pi del Burgar Reus 6 - E.Cambrils-EB Cambrils 10
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca 4
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - Reus Deportiu Negre 4
   Escola Joan Rebull 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 11 - E. La Bòbila-EB Cambrils 5
   E.Cambrils-EB Cambrils 5 - Escola Maria Cortina Reus 11
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - I. Escola Pi del Burgar Reus 4
   CB La Selva Solarca 7 - E.Cambrils-EB Cambrils 9

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 3 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   E.Cambrils-EB Cambrils 5 - Reus Deportiu 11
   Col.legi La Salle Reus 12 - E.Cambrils-EB Cambrils 4
   I. Escola Pi del Burgar Reus 9 - E.Cambrils-EB Cambrils 7
   E.Cambrils-EB Cambrils 6 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 10
   C. Sant Josep 3r 8 - E.Cambrils-EB Cambrils 8

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadores:
  • Oriol Santos
  • Pol Pallarés
  • Clara Vázquez
  • Beatrice Sitescu
  • Diana Bilan
  • Sonia Mironova
  • Jordi Lardin
  • Pablo Cucarella
  • Marc Desunvila
  • Mario Crespo
  • Adrian Tejedor
  • Ausias Manyanós
  • Cristian Preuss
  • Leo Sanjuan
  • Guillem Alcina
  • Marta Amoros

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - Escola Alberich i Casas Reus 8
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9 - Pare Manyanet Groc 7
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 9 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - C. Sant Josep 3r 10
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9 - Escola Puigcerver 3r 7
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
   Escola Alberich i Casas Reus 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
   Pare Manyanet Groc 8 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 8
   C. Sant Josep 3r 8 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - Pare Manyanet Verd 10
   Escola Joan Rebull 5 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 11
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - Escola Alberich i Casas 10
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 4t 12
   Escola Maria Cortina 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10

JUGADORS I ENTRENADORS - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Diego Alonso
  • Judit Lou
  • Biel Cester
  • Eric Jordan
  • Jan Martínez
  • Pol Ruiz
  • Luis Vidal
  • Martina Cros
  • Aina Ferré
  • Júlia Sans
  • Xènia Smeenk
  • Martina Pereira
  • Gabriela Sanz
  • Bruno Soro
  • Arlet Aixalà
  • Maria Ferrús
  • Ingrid Parés

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER 3r - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Pare Manyanet Groc 6 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 10
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 10 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 6
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 8 - C. Sant Josep 3r 8
   Escola Puigcerver 3r 7 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 10
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 9 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7
   Escola Alberich i Casas Reus 6 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 10
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 8 - Pare Manyanet Groc 8
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 4 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 12
   C. Sant Josep 3r 9 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 7
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 12 - Escola Puigcerver 3r 4
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 8
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 12 - Escola Alberich i Casas Reus 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Escola Puigcerver 4t 12 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 4
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 12 - Escola Maria Cortina 4
   Pare Manyanet Verd 10 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 6
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
   Escola Joan Rebull 6 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 10
   Vidal i Barraquer/EBC 3r 8 - Escola Alberich i Casas Reus 8

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Timur Ekzarian
  • Dennis Bondia
  • Julen Martínez
  • Facundo Rey
  • Natalia Ferran
  • Áidan Moreno
  • Iván Mateu
  • Pablo Molero
  • Eudald Anguera
  • Pablo Díaz
  • Miquel López
  • Rubén Martínez
  • Pau Escrivà
  • Iris Alcina

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER 4t - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Vidal i Barraquer/EBC 3r 10 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 6
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 6 - Escola Alberich i Casas Reus 10
   C. Sant Josep 3r 10 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 6
   Escola Puigcerver 3r 10 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 6
   Pare Manyanet Groc 8 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 8
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 4 - Vidal i Barraquer/EBC 3r 12
   Escola Alberich i Casas Reus 12 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 4
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 4 - C. Sant Josep 3r 12
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 4 - Escola Puigcerver 3r 12

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 3

Grup 3 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Vidal i Barraquer/EBC 4t 4 - Col.legi La Salle Reus 12
   C, Sant Josep 3r 12 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 4
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 6 - Reus Deportiu 10
   E. Cambrils-EB Cambrils 6 - Vidal i Barraquer/EBC 4t 10
   Vidal i Barraquer/EBC 4t 10 - I.Escola Pi del Burgar Reus 6

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Fran Ruiz
  • Sara Querol
  • Mikel San Pedro
  • Daniel López
  • Paula Herrera
  • Daniel Peretyakto
  • Sarah Hernández
  • Ariadna Calderón
  • Egon Wiehoff
  • Ariadna Moreno
  • Pau Rueda
  • Iris Alcina
  • Marc Torrente

FOTO EQUIP

ESCOLA LA BÒBILA - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup C

Grup C Benjamí Masculí de la competició del CEBC

27-04-2019   Escola Joan Rebull - E. La Bòbila-EB Cambrils
   E. La Bòbila-EB Cambrils 4 - E. Cambrils-EB Cambrils 12
   E. La Bòbila-EB Cambrils 9 - I. Escola Pi del Burgar Reus 7
   CB La Selva Solarca 8 - E. La Bòbila-EB Cambrils 8
   E. La Bòbila-EB Cambrils 12 - Reus Deportiu Negre 4
   E. La Bòbila-EB Cambrils 12 - Escola Joan Rebull 4
   Escola Maria Cortina Reus 6 - E. La Bòbila-EB Cambrils 10
   E. Cambrils-EB Cambrils 11 - E. La Bòbila-EB Cambrils 5
   I. Escola Pi del Burgar Reus 6 - E. La Bòbila-EB Cambrils 10
   E. La Bòbila-EB Cambrils 10 - CB La Selva Solarca 6
   Reus Deportiu Negre 4 - E. La Bòbila-EB Cambrils 12

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   E. La Bòbila-EB Cambrils 4 - C. Sant Josep 4t 12
   Pare Manyanet Groc 10 - E. La Bòbila-EB Cambrils 6
   E. La Bòbila-EB Cambrils 4 - AE Claret 12
   Col.legi Frances M. Yourcenar 10 - E. La Bòbila-EB Cambrils 6
   E. La Bòbila-EB Cambrils 10 - CB La Selva Solarca 6
   Escola Puigcerver 3r 8 - E. La Bòbila-EB Cambrils 8

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Eric Lázaro
  • Ignacio Márquez
  • Martí Mateo
  • Àlex López
  • Maya Reynolds
  • Max Reynolds
  • Cinta Gabriel
  • Pau Vallverdú
  • Leyla Smajkan
  • Susana Gutiérrez
  • Lidia Mas
  • Alexander Agatiev
  • Simon Haljoni
  • Sara Díaz
  • Lorena Torres
  • Andrea Barreiro

FOTO EQUIP

ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí i Pre-benjamí Mixte - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Nil Sentis
  • Nil Chamorro
  • Andres Baza
  • Leo Fernández
  • Nico Edres
  • Maitane González
  • Judit Borrás
  • Roger Roig
  • Nora Barriola
  • Jordi Jorda
  • Adria Panisello
  • Ruben Gonzalez
  • Marc Williams
  • Lorena Torres
  • Marc Torrente

FOTO EQUIP

 EQUIPS PREBENJAMÍ

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Calendari i resultats - Grup Baix Camp

Grup Baix Camp Prebenjamí de la competició del CEBC

27-04-2019   AMPA Joan Rebull 2n - V. Barraquer-EB Cambrils
   V. Barraquer-EB Cambrils 16 - Col.legi La Salle Reus 8
   Reus Deportiu 16 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
   V. Barraquer-EB Cambrils 14 - E. Puigcerver 2n 10
   E. Puigcerver 1er 11 - V. Barraquer-EB Cambrils 13
   V. Barraquer-EB Cambrils 18 - E. Alberich i Casas 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 18 - AE Pare Manyanet VERD 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 14 - Escola La Vitxeta 10
   I. Escola Pi del Burgar Reus 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 18
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 16
   V. Barraquer-EB Cambrils 18 - Pare Manyanet Groc 6
   AMPA Joan Rebull 1r 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 14
   V. Barraquer-EB Cambrils 8 - CNR Ploms 16
   AMPA C. Sant Josep 1r 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 14

JUGADORS I ENTRENADORS - Prebenjamí

Jugadors: Entrenadors:
  • Aleix Montoya
  • Irene Gómez
  • Aina Iborra
  • Jordi Ruiz
  • Nicole Iborra
  • Aitana Teresa Guerrero
  • Aris Vasile
  • Èric Pérez
  • Hugo Garcia
  • Sergi Matamoros
  • Joan Panicello
  • Andrei Vasile
  • Iris Alcina
  • Júlia Risalde

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Calendari i resultats - Grup Baix Camp

Grup Baix Camp Prebenjamí de la competició del CEBC

27-04-2019   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils - Escola Maria Cortina
   Pare Manyanet Groc 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 17 - AMPA Joan Rebull 1er 7
   CNR Ploms 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 18
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10 - AMPA C.Sant Josep 1er 14
   AMPA C. Sant Josep 2n 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 14
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 18 - I. Escola Pi del Burgar Reus 6
   AE Pare Manyanet BLAU 16 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 16
   E. Alberich i Casas 15 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9
   AMPA Joan Rebull 2n 18 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 11 - Col.legi La Salle Reus 13
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - E. Puigcerver 2n 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9 - E. Puigcerver 1r 15

JUGADORS I ENTRENADOR - Prebenjamí

Jugadors: Entrenadores:
  • Daniel Alonso
  • Ricardo Carpi
  • Marina Linares
  • Oscar Soro
  • Alvaro Amil
  • Albert Cros
  • Jaume Carreras
  • Martina Mejina
  • Aitana Pereira
  • Marta Álvarez
  • Raquel Villas

FOTO EQUIP

 EQUIPS BABY BÀSQUET

GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Mael Casanova
  • Theo Perez
  • Hugo Ruiz
  • Ona Arroita
  • Pol Cester
  • Oliver Lambea
  • Raul Saiz
  • Roger Arribas
  • Eros Cruz
  • Adrià Villalonga
  • Roc Borell
  • Oriol Lou
  • Mar Andreu
  • Maria Ferrús

FOTO EQUIP

C. VIDAL I BARRAQUER - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Ivet Gómez
  • Lourdes Ferran
  • Claudia Ferran
  • Jana Mas
  • Jordi Sánchez
  • Albert Sánchez
  • Carles Moix
  • Sofia Escobar
  • Aina Riba
  • Aritz Salla
  • Biel Salla
  • Ferran Cabré
  • Nil Sedó
  • Ferran Llaves
  • Jordi Ojeda
  • Marina Olivo
  • Pau Escrivà

FOTO EQUIP

ESCOLA LA BÒBILA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Martina Amaro
  • Roger Vallverdú
  • Selena Mendoza
  • Emilie Rubay
  • Nil Fortuny
  • David Lázaro
  • Victor Casimiro
  • David Moreno
  • Dídac Gené
  • Marc Gené
  • Andrea Barreiro
  • Marina Olivo

FOTO EQUIP

P4 ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenador:
  • Aran Fernández
  • Aleix Margalef
  • Martina Arjona
  • Albert Estil.les
  • Naia González
  • Arnau Margalef
  • Gerard Roig
  • Alex Ruiz
  • Marta Amorós

FOTO EQUIP

P5 ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Jon Alberich
  • Elena Álvarez
  • Roger Blazquez
  • Arom Crespo
  • Marc Garcia
  • Marina Gil
  • Léo Kulacs
  • Ian Munné
  • Aleix Olmo
  • Irene Perales
  • Tristán Quintas
  • Ian Barbiero
  • Tomás De Temple
  • Martí Jordà
  • Mar Andreu

FOTO EQUIP