ESCOLA BÀSQUET CAMBRILS 2015-16

 EQUIPS ALEVINS MASCULINS

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS VERMELL

Jugadors: Entrenadors: Aleví Masculí
Daniel Almansa
Pablo Rodríguez
Alvaro Trujillano
Hector Alvarez
Iker Maillo
Jonathan Ruiz
Juan Manuel Vecin
Mateu Olivé
Oscar Garcia
Pau Cabré
Roger Audí
Pau Rueda
Guillem Alcina

Resultats i classificació - Fase final - Grup A

Campions del grup A Aleví Masculí de la competició del CEBC

23/04/16 Escola Joan Rebull 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12
19/04/16 Col·legi La Salle Reus 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12
16/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12 - Escola Mowgli 4
09/04/16 AE Pare Manyanet Groc 10 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 6
02/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 10 - AE Pare Manyanet Verd 6
12/03/16 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12 - CB La Selva Solarca 4
27/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 11 - Escola Joan Rebull 5
20/02/16 Escola Mowgli 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12
17/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12 - Col.legi La Salle Reus 4
13/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12 - AE Pare Manyanet Groc 4
06/02/16 AE Pare Manyanet Verd 8 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 8
23/01/16 CB La Selva 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 1

07/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12 - E. Alberich i Casas 4
14/11/15 E. Mowgli 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12
21/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 12 - AE Pare Manyanet Verd 4
28/11/15 CE Rocabruna 6 - V. Barraquer-EB Cambrils Vermell 10


C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS BLANC

Jugadors: Entrenadors: Aleví Masculí
David Garcia-Moreno
Eduard López
Joel Valls
Pablo Vega
Pol Garcia
Ivan Matamoros
Arnau Gil
Ferran Pujals
Marc Ibars
Pio Canal
Josep G. Quintero
Pau Bonet
Ferran Bautista
Marta Bautista

Resultats i classificació - Fase final - Grup B

4t lloc del grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

14/05/16 CE Rocabruna 12 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 4
07/05/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 7 - E. Alberich i Casas 9
23/04/16 Reus Deportiu 9 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 7
16/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 11 - E. Cambrils-EB Cambrils 5
09/04/16 AMIPA La Vitxeta 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12
02/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
12/03/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 8 - CE Rocabruna 8
27/02/16 E. Alberich i Casas 10 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 6
20/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 7 - Reus Deportiu 9
13/02/16 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12
30/01/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12 - AMIPA La Vitxeta 4
23/01/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 10

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

07/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 7 - CB La Selva Solarca 9
14/11/15 AMIPA La Vitxeta 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12
28/11/15 Escola Joan Rebull 12 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 4
19/12/15 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4


E. GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Aleví Mixte
Dídac Martra
Marc Queralt
Sergi Queralt
Blau Vidal
Judit Ferrús
Lucia Capilla
Frank Varo
Vicenç Magriña
Aleix Torrens
Dani Maillo
Jordi Pallisé

Resultats i classificació - Fase final - Grup B

5è lloc del grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

14/05/16 Reus Deportiu 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
07/05/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - E. Cambrils-EB Cambrils 8
23/04/16 AMIPA La Vitxeta 4 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
16/04/16 CE Rocabruna 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
02/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
02/04/16 E. Cambrils-EB Cambrils 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
12/03/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - E. Alberich i Casas 10
05/03/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - Reus Deportiu 10
20/02/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 11 - AMIPA La Vitxeta 5
13/02/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - CE Rocabruna 12
23/01/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 10
16/01/16 E. Alberich i Casas 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 2

14/11/15 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 5 - Escola Joan Rebull 11
28/11/15 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - CB La Selva Solarca 12
12/12/15 AMIPA La Vitxeta 8 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
19/12/15 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4


ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Aleví Mixte
Anna M. Nieto
Judith Lardin
Júlia Moliné
Mireia March
Alejandro Arrebola
Alejandro Gonzalez
Alex Garcia
Arnau Viciano
Felipe Archakov
Iker Fernandez
Pau Rus
Valentine Mahavier
Alex Troncoso
Xavi Cerrato
Anouk Gimenez
Javi Galan
Marc Torrente

Resultats i classificació - Fase final - Grup B

6è lloc del grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

14/05/16 E. Cambrils-EB Cambrils 12 - AMIPA La Vitxeta 4
07/05/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - E. Cambrils-EB Cambrils 8
16/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 11 - E. Cambrils-EB Cambrils 5
09/04/16 E. Cambrils-EB Cambrils 6 - E. Alberich i Casas 10
02/04/16 E. Cambrils-EB Cambrils 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
19/03/16 Reus Deportiu 12 - E. Cambrils-EB Cambrils 4
12/03/16 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - CE Rocabruna 12
05/03/16 AMIPA La Vitxeta 6 - E. Cambrils-EB Cambrils 10
13/02/16 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - V. Barraquer-EB Cambrils Blanc 12
30/01/16 E. Alberich i Casas 12 - E. Cambrils-EB Cambrils 4
23/01/16 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - Reus Deportiu 12
16/01/16 CE Rocabruna 12 - E. Cambrils-EB Cambrils 4

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 3

07/11/15 Col.legi La Salle Reus 12 - E. Cambrils-EB Cambrils 4
14/11/15 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - AE Pare Manyanet Groc 12
21/11/15 Reus Deportiu 4 - E. Cambrils-EB Cambrils 12
28/11/15 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - Col.legi La Salle Reus 12
11/12/15 AE Pare Manyanet Groc 12 - E. Cambrils-EB Cambrils 4
19/12/15 E. Cambrils-EB Cambrils 4 - Reus Deportiu 12


ESCOLA MARINADA - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenador: Aleví Mixte - Fora de competició
Ayoub Achhoud
Constantin Miyalov
Mohamed Amine
Maiada Dia
Frederic Martin
Omar Dia
Ander Rimon
Matias Bacaraones
Mohamed Achoud
Yasim Ouadi
Yasim Selkavy
Iris Papió
David Ramon
Paula Herbas
Jordi Pallisé

 EQUIP ALEVÍ FEMENÍ

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Aleví Femení
Laia Garcia
Lia Cerdan
Ainhoa Perez
Ariadna Duran
Blanca Alvarez
Núria Martí
Vera Torrente
Ariadna Garriga
Marina Colom
Marina Pujol
Núria Borrás
Mar Andreu
Andrea Sisniega

Resultats i classificació - Fase final - Grup B

4t lloc del grup B Aleví Femení de la competició del CEBC

30/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - Escola Maria Cortina 12
16/04/16 C. Sant Rafael 11 - V. Barraquer-EB Cambrils 5
09/04/16 E. Alberich i Casas 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
02/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - E. Alberich i Casas 6
06/05/16 Escola Maria Cortina 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
05/03/16 Escola Puigcerver 7 - V. Barraquer-EB Cambrils 9
13/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - C. Sant Rafael 12
16/01/16 V. Barraquer-EB Cambrils 7 - Escola Puigcerver 9

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 3

07/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - AE Pare Manyanet 12
14/11/15 Col.legi La Salle Reus 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
21/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - E. Alberich i Casas 12
28/11/15 AE Pare Manyanet 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
12/12/15 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - Col.legi La Salle Reus 12
19/12/15 E. Alberich i Casas 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4


 EQUIPS BENJAMINS

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Benjamí Mixte
Alejandro Cornel
Marti Gil
Pau Ortiz
Nahia Varas
Maria Mercado
Ivan Bondia
Ivan Garcia
Fernando Lavado
Jordi Rué
Marc Sacristan
Miguel Azor
Pau Mensa
Pol Monserrate
Naiara Calderon
Salvador Olivé
Xavi Ripoll

Resultats i classificació - Fase final - Grup C

2ón lloc del grup C Benjamí Masculí de la competició del CEBC

14/05/16 Escola Maria Cortina 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
07/05/16 V. Barraquer-EB Cambrils 11 - Escola Ganxets-Escola Montsant 5
30/04/15 V. Barraquer-EB Cambrils 11 - CB La Selva Solarca B 5
23/04/16 CE Rocabruna 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
16/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - E. Cambrils-EB Cambrils 7
09/04/16 E. Ganxets-Montsant BF 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
02/04/16 Escola Ganxets-Escola Montsant 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
12/03/16 C. Maria Rosa Molas 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
05/03/16 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - Escola Maria Cortina 4
20/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils 8 - CE Rocabruna 8
13/02/16 E. Cambrils-EB Cambrils 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
30/01/16 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - E. Ganxets-Montsant BF 4
23/01/16 CB La Selva Solarca B 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
16/01/16 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - C. Maria Rosa Molas 6

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 1

07/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils 5 - AE Pare Manyanet Groc 9
14/11/15 CE Rocabruna 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
21/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils 5 - CNR Ploms 11
28/11/15 AE Pare Manyanet Groc 7 - V. Barraquer-EB Cambrils 9
12/12/15 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - CE Rocabruna 4
19/12/15 CNR Ploms 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4


ESCOLA LA BÒBILA - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Benjamí Mixte
Nur Erce
Adam Capella
Carla Montoya
David Tomas
Enia Fosch
Julen Samaniego
Marcel Plans
Luca Ventura
Jordi Bisatew
Arman Erce
Hugo Tornero
Roc Colomer
Ferran Martin
Guillem Badosa

Resultats i classificació - Fase final - Grup B

2ón lloc del grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

21/05/16 Reus Deportiu 7 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 9
13/05/16 AE Pare Manyanet Blau - Escola La Bòbila-EB Cambrils
06/05/16 Escola La Bòbila-EB Cambrils 8 - Col.legi Frances Reus 8
23/04/16 Escola La Bòbila-EB Cambrils 12 - Escola Santa Anna 4
16/04/16 AE Pare Manyanet Groc 10 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 6
09/04/16 Escola La Bòbila-EB Cambrils 12 - Col.legi Sant Josep 4
12/03/16 Escola La Bòbila-EB Cambrils 12 - Escola Joan Rebull 4
05/03/16 Col.legi Frances Reus 6 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 10
Ajornat Escola La Bòbila-EB Cambrils - AE Pare Manyanet Blau
20/02/16 Escola Santa Anna 4 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 12
13/02/16 Escola La Bòbila-EB Cambrils 10 - AE Pare Manyanet Groc 6
30/01/16 Col.legi Sant Josep 5 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 11
23/01/16 Escola La Bòbila-EB Cambrils 7 - Reus Deportiu 9
16/01/16 Escola Joan Rebull 4 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 12

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 2

07/11/15 CB La Selva Solarca B 4 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 12
14/11/15 Escola La Bòbila-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 12
21/11/15 Reus Deportiu 11 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 5
28/11/15 Escola La Bòbila-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca B 4
12/12/15 Escola Puigcerver 12 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 4
19/12/15 Escola La Bòbila-EB Cambrils 9 - Reus Deportiu 7


ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Benjamí Mixte
Adrian Tejedor
Júlia Rus
Aleix Homdedeu
Àfrica Sanjuan
Elisabeth Monclús
Asier Fernandez
Mirek Windey
Diana Ladrón
Eric Aliseda
Pau Moliné
Hugo Crespo
Alex Rodriguez
Dani Maillo

Resultats i classificació - Fase final - Grup C

3er lloc del grup C Benjamí Masculí de la competició del CEBC

25/05/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 12 - E. Ganxets-Montsant 4
07/05/16 CB La Selva Solarca B 4 - Escola Cambrils-EB Cambrils 12
23/04/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - C. Maria Rosa Molas 8
16/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - E. Cambrils-EB Cambrils 7
09/04/16 Escola Ganxets-Escola Montsant 4 - Escola Cambrils-EB Cambrils 12
02/04/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca B 4
19/03/16 CE Rocabruna 8 - Escola Cambrils-EB Cambrils 8
12/03/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 10 - Escola Maria Cortina 6
11/03/16 Escola Maria Cortina 4 - Escola Cambrils-EB Cambrils 12
05/03/16 E. Ganxets-Montsant BF 4 - Escola Cambrils-EB Cambrils 12
20/02/16 C. Maria Rosa Molas 9 - Escola Cambrils-EB Cambrils 7
13/02/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
30/01/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 12 - Escola Ganxets-Escola Montsant 4
23/01/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - CE Rocabruna 10

Resultats i classificació - Primera fase - Grup 3

07/11/15 CB La Selva Solarca 12 - Escola Cambrils-EB Cambrils 4
14/11/15 Escola Cambrils-EB Cambrils 4 - Col.legi Frances Reus 12
21/11/15 C. Maria Rosa Molas 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6
28/11/15 Escola Cambrils-EB Cambrils 4 - CB La Selva Solarca 12
16/12/15 Col.legi Frances Reus 12 - Escola Cambrils-CB Cambrils 4
19/12/15 Escola Cambrils-EB Cambrils 7 - C. Maria Rosa Molas 9


 EQUIPS PREBENJAMÍ

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Prebenjamí Mixte
Edna Zafra
Sara Querol
Daniel López
Daniel Peretyatko
Mikel San Pedro
Aina Blazquez
Camí Panicello
Claudia Iborra
Julieta Burgueño
Mireia Jaen
Sofia Burgueño
Guillem Valls
Khaled Sahli
Martí Gironès
Roxy Stan
Denisa Stan

Resultats - Grup Baix Camp


16/04/16 Escola Puigcerver 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
09/04/16 Escola Ganxets-Escola Montsant 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 18
02/04/16 V. Barraquer-EB Cambrils 17 - Escola Mowgli 7
19/03/16 C. Alberich i Casas 16 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
12/03/16 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - AE Pare Manyanet Verd 15
13/02/16 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola Santa Anna 14
23/01/16 CNR Ploms 16 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
16/01/16 V. Barraquer-EB Cambrils 16 - AE Pare Manyanet Groc 8
19/12/15 Col.legi La Salle Reus 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
28/11/15 Col.legi Frances Reus 13 - V. Barraquer-EB Cambrils 11
21/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - Escola Puigcerver 15
14/11/15 Escola Mowgli 9 - V. Barraquer-EB Cambrils 15
07/11/15 V. Barraquer-EB Cambrils 13 - C. Alberich i Casas 11


GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadora: Prebenjamí Mixte - Fora de competició
Aina Garcia
Arlet Garcia
Júlia Sans
Lucas Capilla
Martina Fuentes
Abril Prado
Natàlia Rubert

 EQUIP BABY BÀSQUET

GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenador: Baby bàsquet Mixte - Fora de competició
Adrià Prado
Eric Martin
Gerard Garcia
Jaume Carreras
Quim Pujol
Victor Guerrero
Anna Carreras
Aran Plans
Biel Cester
Jan Martínez
Judit Lou
Pol Ruiz
Sergi Lou