ESCOLA BÀSQUET CAMBRILS 2016-17

 EQUIPS ALEVINS MASCULINS

ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

8è lloc del grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

20/05/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - AE Claret 10
13/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 7 - Escola Cambrils-EB Cambrils 9
06/05/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - AE Claret 8
29/04/17 CB Aguiles 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6
22/04/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 7 - AE Pare Manyanet Groc 9
07/04/17 CB La Selva Solarca 1 12 - Escola Cambrils-EB Cambrils 4
01/04/17 Escola Puigcerver 12 - Escola Cambrils-EB Cambrils 4
25/03/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - CB Valls 06 Vermell 8
10/03/17 CN Reus Ploms 5è 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6
04/03/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
18/02/17 AE Claret 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6
11/02/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - CB Aguiles 8
04/02/17 AE Pare Manyanet Groc 9 - Escola Cambrils-EB Cambrils 7
28/01/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - CB La Selva Solarca 1 10
21/01/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 7 - Escola Puigcerver 9
14/01/17 CB Valls 06 Vermell 8 - Escola Cambrils-EB Cambrils 8

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

05/11/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 4 - Reus Deportiu Negre 12
12/11/16 AE Pare Manyanet Groc 8 - Escola Cambrils-EB Cambrils 8
19/11/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - Escola Puigcerver 10
26/11/16 C.Sant Josep-C.Salle Reus 12 - Escola Cambrils-EB Cambrils 4
10/12/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 4 - CB La Selva solarca 2 12

JUGADORS I ENTRENADOR - Aleví Mixte

Jugadors: Entrenador:
  • Alejandro González
  • Anna Nieto
  • Arnau Viciano
  • Buta Radu Alexandru
  • Diana Ladron
  • Eric Aliseda
  • Felipe Archakov
  • Iker Fernández
  • Judith Lardin
  • Julia Moliner
  • Mireia March
  • Pau Rus
  • Paula Mata
  • Valentine Mahavir
  • Jordi Hospital
  • Joan Pallejà
  • Javier Galan

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

6è lloc del grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

27/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - AE Pare Manyanet Groc 4
20/05/17 CB La Selva Solarca 1 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
13/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 7 - Escola Cambrils-EB Cambrils 9
06/05/17 CB Valls 06 Vermell 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
05/05/17 CNR Reus Ploms 5è 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
21/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - Escola Puigcerver 10
01/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - AE Claret 7
25/03/17 CB Aguiles 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
18/03/17 AE Pare Manyanet Groc 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
11/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 8 - CB La Selva Solarca 1 8
04/03/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
18/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 5 - CB Valls 06 Vermell 11
04/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - CNR Reus Ploms 5è 7
03/02/17 Escola Puigcerver 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
21/01/17 AE Claret 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
14/01/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - CB Aguiles 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

04/11/16 AE Pare Manyanet Verd 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
12/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 7 - E. Joan Rebull 9
19/11/16 CB La Selva Solarca 1 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
26/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Reus Deportiu Vermell 6
03/12/16 CNR Ploms 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4

JUGADORS I ENTRENADORS - Aleví Masculí

Jugadors: Entrenador:
  • Pau Mensa
  • Ivan Bondia
  • Jordi Rué
  • Pol Monserrate
  • Fernando Lavado
  • Ivan Garcia
  • Marc Sacristán
  • Miguel Azor
  • Joel Valls
  • Pablo Vega
  • Ivan Matamoros
  • Leo Recasens
  • Daniel Almansa
  • Eduard Lòpez
  • David Garcia
  • Pol Buqueras
  • Salvador Olivé
  • Pau Rueda

FOTO EQUIP

ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Aleví Mixte - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Diara Diagnr
  • David Abadias
  • Mario Villalba
  • Alex Barrier
  • Ainhoa Perez
  • Egon Wiehoff
  • Roland Ribera
  • Marc Valentines
  • Oriol Valentines
  • Javier Rodríguez
  • Roberto Rodríguez
  • Victor Carrera
  • Egon Wiehoff
  • Mar Andreu

 EQUIP ALEVÍ FEMENÍ

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Campiones del grup B Aleví Femení de la competició del CEBC

20/05/17 Escola Alberich i Casas Reus 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
13/05/17 C. Sant Rafael La Selva del Camp 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
29/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - CB Valls Vermell 4
22/04/17 CB La Selva Solarca 5 - V. Barraquer-EB Cambrils 11
05/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - E. Alberich i Casas Reus 4
01/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - Escola Puigcerver 10
18/03/17 CB Valls Vermell 7 - V. Barraquer-EB Cambrils 9
17/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 8 - CB La Selva Solarca 8
04/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 8 - C. Sant Rafael La Selva del Camp 8
18/02/17 Escola Puigcerver 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
11/02/17 Escola Alberich i Casas Reus 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
04/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - CB Valls Vermell 4
28/01/17 CB La Selva Solarca 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
21/01/17 C. Sant Rafael La Selva del Camp 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
14/01/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - Escola Puigcerver 10

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

05/11/16 E. Alberich i Casas 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
12/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 8 - E.Santa Anna-E.Montsant 8
19/11/16 Escola Els Ganxets 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
03/12/16 AE Pare Manyanet Verd 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4

JUGADORES I ENTRENADORES - Aleví Femení

Jugadores: Entrenadores:
  • Laia Garcia
  • Lia Cerdan
  • Naiara Calderón
  • Carla Algueró
  • Vega Manrubia
  • Núria Martí
  • Noa Andrade
  • Yesmi Acosta
  • Gisele Fernández
  • Blau Vidal
  • Judit Ferrús
  • Lucía Capilla
  • Vera Torrente
  • Mar Andreu
  • Marta Amorós

FOTO EQUIP

 EQUIPS BENJAMINS MASCULINS

ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

6è lloc del grup A Benjamí Masculí de la competició del CEBC

29/04/17 AE Pare Manyanet Verd 12 - Escola Cambrils-EB Cambrils 4
22/04/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 10- CNR Ploms 6
21/04/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6
08/04/17 Col.legi Frances Reus 12 - Escola Cambrils-EB Cambrils 4
01/04/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - Col.legi Sant Josep Reus 10
31/03/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 4rt 12
18/03/17 CE Rocabruna 7 - Escola Cambrils-EB Cambrils 9
04/03/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 5 - AE Pare Manyanet Verd 11
18/02/17 CNR Ploms 8 - Escola Cambrils-EB Cambrils 8
11/02/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 4 - Col.legi Frances Reus 12
04/02/17 Col.legi Sant Josep Reus 9 - Escola Cambrils-EB Cambrils 7
28/01/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - E. La Bòbila-EB Cambrils 10
21/01/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - CE Rocabruna 10
14/01/17 Escola Puigcerver 4rt 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

05/11/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - Escola Joan Rebull 8
12/11/16 Reus Deportiu 5 - Escola Cambrils-EB Cambrils 11
26/11/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - CNR Ploms 8
03/12/16 Escola Cambrils-EB Cambrils 8 - Col.legi Sant Josep 8
10/12/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Cambrils-EB Cambrils 12

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenador:
  • Adrian Tejedor
  • Africa Sanjuan
  • Aleix Homdedeu
  • Asier Fernández
  • Ausias Mayanós
  • Carlos González
  • Hugo Crespo
  • Jordi Lardin
  • Julis Rus
  • Leo Sanjuan
  • Mirek Windey
  • Pol De la Torre
  • Samuel González
  • Alex Rodríguez

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

9è lloc del grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

27/05/17 AE Pare Manyanet Groc 4 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
20/05/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - E. Alberich i Casas Reus 12
13/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 7 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9
06/05/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - Col.legi La Salle Reus 8
05/05/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Joan Rebull 12
08/04/17 Escola Puigcerver 3r 9 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7
01/04/17 E. Santa Anna-Reus Deportiu 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
25/03/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Reus Deportiu 12
18/03/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7 - AE Pare Manyanet Groc 9
11/03/17 E. Alberich i Casas Reus 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
04/03/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
18/02/17 Col.legi La Salle Reus 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
17/02/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 3r 12
04/02/17 Escola Joan Rebull Reus 8 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
21/01/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - E. Santa Anna-Reus Deportiu 12
14/01/17 Reus Deportiu 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

05/11/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Reus Deportiu 12
12/11/16 CNR Ploms 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
19/11/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Joan Rebull 12
03/12/16 C. Sant Josep 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4
10/12/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Cambrils-EB Cambrils 12

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenador:
  • Veronica Carpi
  • Héctor José Cugat
  • Martina Fuentes
  • Eric Saldaña
  • Pau Tellería
  • Lucas Capilla
  • Pablo Fernández
  • Abril Prado
  • Pau Roca
  • Luna Gómez
  • Ferran Martín

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

7è lloc del grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

27/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - E. Joan Rebull Reus 12
20/05/17 Escola Puigcerver 3r 5 - V. Barraquer-EB Cambrils 11
13/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 7 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9
06/05/17 Reus Deportiu 4 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
29/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - AE Pare Manyanet Groc 6
08/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - E. Santa Anna-Reus Deportiu 4
01/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - Col.legi La Salle Reus 4
31/03/17 E. Alberich i Casas Reus 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
18/03/17 E. Joan Rebull Reus 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
11/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 3r 12
04/03/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
25/02/17 E. Santa Anna-Reus Deportiu 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
18/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 4 - Reus Deportiu 12
11/02/17 AE Pare Manyanet Groc 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
04/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - Escola Alberich i Casas Reus 10
21/01/17 Col.legi La Salle Reus 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

05/11/16 AE Pare Manyanet Verd 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
12/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - E. Santa Anna-Reus Deportiu 6
19/11/16 Escola Puigcerver 3r 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
26/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - CE Rocabruna 10
03/12/16 Col.legi La Salle Reus 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Masculí

Jugadors: Entrenadors:
  • Mikel San Pedro
  • Daniel Peretyatko
  • Daniel López
  • Martí Gironès
  • Guillem Valls
  • Khaled Sahli
  • Dídac Marín
  • Pau Ortiz
  • Martí Gil
  • Octavi Caballero
  • Alejandro Cornel
  • Marc Torrente
  • Marc Escrivà

FOTO EQUIP

ESCOLA LA BÒBILA - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

Tercer lloc del grup A Benjamí Masculí de la competició del CEBC

26/04/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 8 - Col.legi Frances Reus 8
21/04/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 10 - Escola Cambrils-EB Cambrils 6
08/04/17 Col.legi Sant Josep Reus 7 - E. La Bòbila-EB Cambrils 9
01/04/17 CE Rocabruna 5 - E. La Bòbila-EB Cambrils 11
31/03/17 CNR Ploms 6 - E. La Bòbila-EB Cambrils 10
29/03/17 Col.legi Frances Reus 6 - E. La Bòbila-EB Cambrils 10
18/03/17 Escola Puigcerver 4t 12 - E. La Bòbila-EB Cambrils 4
11/03/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 8 - AE Pare Manyanet Verd 8
04/03/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 12 - CNR Ploms 4
11/02/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 10 - Col.legi Sant Josep Reus 6
04/02/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 10 - CE Rocabruna 6
28/01/17 Escola Cambrils-EB Cambrils 6 - E. La Bòbila-EB Cambrils 10
21/01/17 E. La Bòbila-EB Cambrils 8 - Escola Puigcerver 4t 8
14/01/17 AE Pare Manyanet Verd 10 - E. La Bòbila-EB Cambrils 6

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 3

05/11/16 E. La Bòbila-EB Cambrils 12 - AE Pare Manyanet Groc 4
19/11/16 E. La Bòbila-EB Cambrils 12 - Escola Puigcerver 4t 4
26/11/16 Col.legi Frances Reus 9 - E. La Bòbila-EB Cambrils 7
03/12/16 E. La Bòbila-EB Cambrils 12 - E. Alberich i Casas 4

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Hugo Tornero
  • Martin Sánchez
  • Alba Dalmau
  • Oriol Dalmau
  • Arman Ece
  • Nur Ece
  • Naira Fernández
  • Carla Montoya
  • Adam Capella
  • Marcel Plans
  • David Tomas
  • Enia Fosch
  • Luca Ventura
  • Julen Samaniego
  • Guillem Alcina
  • Marta Bautista

FOTO EQUIP

 EQUIPS BENJAMINS FEMENÍ

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Grup Baix Camp

5è lloc del grup Baix Camp Benjamí Femení de la competició del CEBC

05/11/16 AE Claret 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
12/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola Montsant 6
19/11/16 AE Pare Manyanet Blau 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
26/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - C. Salle Reus 4t 10
10/12/16 Col.legi La Presentació 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
14/01/17 V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola Maria Cortina 6
21/01/17 CB La Selva Solarca 7 - V. Barraquer-EB Cambrils 9
11/02/17 Escola Montsant 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
18/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - AE Claret 10
04/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - AE Pare Manyanet Blau 10
25/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - Col.legi La Presentació 4
29/03/17 C. Salle Reus 4t 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4
08/04/17 Escola Maria Cortina 10 - V. Barraquer-EB Cambrils 6
22/04/17 V. Barraquer-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca 4

JUGADORES I ENTRENADORES

Jugadores: Entrenadores:
  • Sara Querol
  • Camí Panicello
  • Clàudia Iborra
  • Mireia Jaen
  • Sofia Burgueño
  • Berta Rubio
  • Nahia Varas
  • Maria Mercado
  • Andrea Abreu
  • Julia Hernández
  • Noa López
  • Roxy Stan
  • Andrea Barreiro

FOTO EQUIP

 EQUIPS PREBENJAMÍ

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadores: Prebenjamí
Dennis Bondia
Pablo Molero
Facundo Rey
Julen Martínez
Eudald Anguera
Áidan Moreno
Natalia Ferran
Paula Herrera
Angelina Martin
Sònia Bruecker
Martin Lacarra
Ana Lacarra
Natalia Buqueras
Denisa Stan
Iris Alcina

Resultats - Grup Baix Camp

12/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 13 - Col.legi Frances Reus 11
19/11/16 E. Alberich i Casas 15 - V. Barraquer-EB Cambrils 9
26/11/16 V. Barraquer-EB Cambrils 14 - Escola Mowgli 10
03/12/16 Escola Puigcerver 1r 15 - V. Barraquer-EB Cambrils 9
17/12/16 V. Barraquer-EB Cambrils 8 - Col.legi La Salle Reus 16
14/01/17 AE Pare Manyanet Verd 17 - V. Barraquer-EB Cambrils 7
11/02/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 11 - V. Barraquer-EB Cambrils 13
18/02/17 V. Barraquer-EB Cambrils 6 - Reus Deportiu 18
04/03/17 CNR Ploms 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 12
11/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 9 - Escola Puigcerver 2n 15
18/03/17 V. Barraquer-EB Cambrils 18 - CB Selva FEM Solarca 6
01/04/17 C. Maria Rosa Molas 11 - V. Barraquer-EB Cambrils 13
06/05/17 C. Sant Josep 2n 16 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
13/05/17 V. Barraquer-EB Cambrils 18 - Escola Joan Rebull 6


ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadores: Prebenjamí
Biel Cester
Judit Lou
Jan Martínez
Pol Ruiz
David Veloso
Martí Albiol
Albert Dolcet
Sergi Muñoz
Aran Plans
Aina Garcia
Arlet Garcia
Aina Ferré
Martina Pereira
Enric Cugat
Júlia Sans
Maria Ferrús
Laura Isern

Resultats - Grup Baix Camp

05/11/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10 - Reus Deportiu 14
12/11/16 CNR Ploms 16 - E. Guillem Fortuny 8
19/11/16 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 15 - CB Selva FEM. Solarca 9
17/12/16 C. Sant Josep 2n 16 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
14/01/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 18 - AE Pare Manyanet Groc 6
21/01/17 C. Maria Rosa Molas 18 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
28/01/17 C. Sant Josep 1r 12 - E. Guillem Fortuny-EB-Cambrils 12
11/02/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 11 - V. Barraquer-EB Cambrils 13
04/03/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - E. Alberich i Casas 12
18/03/17 Escola Mowgli 11 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 13
01/04/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - Escola Puigcerver 1r 12
22/04/17 C. La Salle Reus 16 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
29/04/17 Col.legi Frances Reus 15 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9
06/05/17 E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10 - AE Pare Manyanet Verd 14


C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Prebenjamí - Fora de competició
Marcos Ayala
Ivan Mateu
Sergi Matamoros
Irene Gómez
Aina Iborra
Nicole Iborra
Joan Panicello
Owen Evelio Morales
Rubén Martínez
Iris Alcina

 EQUIP BABY BÀSQUET

GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Jugadors: Entrenadors: Baby bàsquet Mixte - Fora de competició
Daniela Fuentes
Alvaro Amil
Roger Castellví
Sara García
Jordi Jubert
Nel Rico
Unai Del Pontigo
Lucas Domingo
Victor Guerrero
Quim Pujol
Martina Bonfill
Naiara Fernández
Aitana Pereira
Ferran Martin
Mar Andreu