ESCOLA BÀSQUET CAMBRILS 2020-21

 - Us presentem un VIDEO INFORMATIU sobre el projecte per l'Escola de bàsquet per tots els nens i nenes a partir de 5é.
 - ENTREVISTA amb el Vicepresident del Club i el Coordinador de la Escola de bàsquet a Radio Cambrils.

 - INSCRIPCIONS ESCOLA DE BÀSQUET:   ;Col.legi Cardenal Vidal i Barraquer - Escola la Bóbila - VILAFORTUNY

 - ENLLAÇ INSCRIPCIONS (Només pels nous jugadors, els antics rebran un e-mail d'actualització de dades):
   INSCRIPCIÓ VIDAL I BARRAQUER, LA BÒBILA I VILAFORTUNY

Qualsevol nen de 5é o 6é aleví que pugui estar interesat en jugar a bàsquet, dubtes o informació, podeu trucar al telèfon 670316089 o bé enviar un correu a ebcambrils@hotmail.com

ESCOLA BÀSQUET CAMBRILS 2019-20

 EQUIPS ALEVINS MASCULINS

ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

29-02-2020   CB Montblanc-Les Muralles - E.Cambrils-EB Cambrils
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - CE Rocabruna 4
   CB La Selva Solarca 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
   I. Escola Pi del Burgar Reus 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 4
   Escola Alberich i Casas Reus 12 - E.Cambrils-EB Cambrils 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   CB Montblanc-Les Muralles 6 - E.Cambrils-EB Cambrils 10
   E.Cambrils-EB Cambrils 6 - Reus Deportiu 10
   I. Escola Pi del Burgar Reus 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 6 - C. Salle Reus 10

JUGADORS I ENTRENADORS - Aleví Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Aleix Homdedeu
  • Pol de la Torre
  • Adrian Tejedor
  • Jordi Fabregas
  • Abril Fabregas
  • Anna Panivino
  • Ausias Manyanos
  • Christian Preuss
  • Leo Sanjuan
  • Josep Soldevilla
  • Àlex Rodríguez
  • Guillem Alcina

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

29-02-2020   V. Barraquer-EB Cambrils - Escola Alberich i Casas Reus
   I. Escola Pi del Burgar Reus 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 6
   E.Cambrils-EB Cambrils 8 - V. Barraquer-EB Cambrils 8
   V. Barraquer-EB Cambrils 4 - CB Montblanc Les Muralles 12
   V. Barraquer-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   V. Barraquer-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 12
   Escola Maria Cortina 6 - V. Barraquer-EB Cambrils 10
   V. Barraquer-EB Cambrils 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
   Escola Alberich i Casas Reus 12 - V. Barraquer-EB Cambrils 4

JUGADORS I ENTRENADOR - Aleví Masculí

Jugadors: Entrenador:
  • Martín Lacarra
  • Mikel San Pedro
  • Daniel López
  • Oriol Segura
  • Guillem Valls
  • Martí Gironès
  • Dídac Marín
  • David Garcia
  • Ferran Mañé
  • Khaled Sahli
  • Raul Syssoev
  • Antonio Cañete

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

Grup A Aleví Masculí de la competició del CEBC

04-03-2020   Reus Deportiu - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - Escola Joan Rebull 4
   C. Salle Reus 7 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 5 - Escola Puigcerver 11
   Col.legi Sant Josep 7 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 4 - Escola Puigcerver 12
   Escola Alberich i Casas Reus 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
   Escola Puigcerver 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - Escola Maria Cortina 4

JUGADORS I ENTRENADORS - Aleví Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Aina Ferré
  • Júlia Sans
  • Xènia Smeenk
  • Martina Pereira
  • Bruno Soro
  • Arlet Aixalà
  • Enric Cugat
  • Verònica Carpi
  • Eric Saldaña
  • Martina Fuentes
  • Pau Roca
  • Pau Tellería
  • Bautista Cabral
  • Héctor José Cugat
  • Lorena Torres
  • Ferran Fuentes

FOTO EQUIP

ESCOLA LA BÒBILA - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Masculí de la competició del CEBC

29-02-2020   CE Rocabruna - Escola La Bòbila-EB Cambrils
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 10 - CB La Selva Solarca 6
   V. Barraquer-EB Cambrils 10 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 6
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 10 - I. Escola Pi del Burgar Reus 6
   Escola Alberich i Casas Reus 12 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 4
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 4
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 4 - CB Montblanc-Les Muralles 12

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 3

Grup 3 Aleví Masculí de la competició del CEBC

   CB La Selva Solarca 10 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 6
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 6 - CE Rocabruna 10
   Escola Joan Rebull 10 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 6
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 4 - Col.legi Sant Josep 12
   CE Rocabruna 10 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 6

JUGADORS I ENTRENADOR - Aleví Mixte

Jugadors: Entrenador:
  • Eric Lázaro
  • Cinta Gabriel
  • Susana Gutiérrez
  • Lidia Mas
  • Alexander Agatiev
  • Maya Reynolds
  • Max Reynolds
  • Pau Vallverdú
  • Simon Haljoni
  • Leyla Smajkan
  • Alba Mancera
  • Margaret Banc
  • Marc Torrente

FOTO EQUIP

 EQUIPS ALEVINS FEMENINS

C. VIDAL i BARRAQUER VERMELL - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

Grup A Aleví Femení de la competició del CEBC

04-03-2020   Vidal i Barraquer VERMELL - CE Rocabruna
29-02-2020   Vidal i Barraquer VERMELL - C. Salle Reus 5è
   C. Salle Reus 6è 8 - Vidal i Barraquer VERMELL 8
   Vidal i Barraquer VERMELL 12 - Escola Joan Rebull 4
   Reus Deportiu 12 - Vidal i Barraquer VERMELL 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Aleví Femení de la competició del CEBC

   Col.legi La Presentació Reus 10 - Vidal i Barraquer VERMELL 6
   Vidal i Barraquer VERMELL 6 - C. Salle Reus 6è 10
   CB La Selva 6è Solarca 4 - Vidal i Barraquer VERMELL 12
   Vidal i Barraquer VERMELL 4 - Reus Deportiu 12
   AMPA E. Montsant 6 - Vidal i Barraquer VERMELL 10
   Vidal i Barraquer VERMELL 11 - Col.legi La Presentació Reus 5

JUGADORES I ENTRENADORA - Aleví Femení VERMELL

Jugadores: Entrenadora:
  • Camí Panicello
  • Mireia Jaén
  • Clàudia Iborra
  • Laia Castro
  • Abril Carmona
  • Naira Fernández
  • Eva Ekzarian
  • Nur Ece
  • Julieta Burgueño
  • Sofia Burgueño
  • Elena Huzevataya
  • Sara Gallardo
  • Mar Andreu

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER BLANC - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Aleví Femení de la competició del CEBC

29-02-2020   Vidal i Barraquer BLANC - Escola Maria Cortina
   AMPA E. Montsant 12 - Vidal i Barraquer BLANC4
   Vidal i Barraquer BLANC 4 - CB La Selva 5è Solarca 12
   CB La Selva 5è Solarca 12 - Vidal i Barraquer BLANC 4
   Col.legi La Presentació Reus 12 - Vidal i Barraquer BLANC 4
   Vidal i Barraquer BLANC 4 - CNR Ploms 12

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Aleví Femení de la competició del CEBC

   CE Rocabruna 12 - Vidal i Barraquer BLANC 4
   Vidal i Barraquer BLANC 4 - C. Salle Reus 5è 12
   Vidal i Barraquer BLANC 4 - Escola Joan Rebull 12
   CB La Selva 5è Solarca 12 - Vidal i Barraquer BLANC 4
   CNR Ploms 10 - Vidal i Barraquer BLANC 6
   Vidal i Barraquer BLANC 4 - CE Rocabruna 12

JUGADORES I ENTRENADOR - Aleví Femení BLANC

Jugadores: Entrenador:
  • Nora Torrente
  • Teuta Mehmeti
  • Laura Garcia
  • Claudia Diaz
  • Ariadna Moreno
  • Paula Herrera
  • María del Carmen Teruel
  • Sara Querol
  • Ana Lacarra
  • Ariadna Calderón
  • Sarah Hernández
  • Mara Muñoz
  • Zoe Burguete
  • Patricia Villaden
  • David Gracia

FOTO EQUIP

 EQUIPS BENJAMINS MIXTES

ESCOLA CAMBRILS - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

29-02-2020   Escola Joan Rebull - E.Cambrils-EB Cambrils
   Escola La Vitxeta 11 - E.Cambrils-EB Cambrils 5
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - Escola Alberich i Casas Reus 4
   AE Pare Manyanet VERD 12 - E.Cambrils-EB Cambrils 4

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 2

Grup 2 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   E.Cambrils-EB Cambrils 4 - C. Sant Josep 4t 12
   CNR Ploms 4 - E.Cambrils-EB Cambrils 12
   E.Cambrils-EB Cambrils 6 - Reus Deportiu Vermell 10
   E.Cambrils-EB Cambrils 12 - C. Salle Reus 4
   C. Sant Josep 4t 10 - E.Cambrils-EB Cambrils 6

JUGADORS I ENTRENADORS - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Oriol Santos
  • Adria Borras
  • Gabriel Martínez
  • Pol Pallarés
  • Clara Vázquez
  • Diana Bilan
  • Jordi Lardin
  • Pablo Cucarella
  • Marc Desunvila
  • Mario Crespo
  • Aitor Cotes
  • Isaac Santis

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup B

Grup B Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8 - Escola Joan Rebull 8
   Escola Alberich i Casas Reus 4 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - AE Pare Manyanet VERD 10
   Escola La Vitxeta 6 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 10

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 3

Grup 3 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   AE Pare Manyanet Verd 8 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 8
   Col.legi Frances M.Yourcenar 10 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - Reus deportiu Negre 10
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12 - CB La Selva Solarca 4

JUGADORS I ENTRENADORES - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadores:
  • Jaume Carreras
  • Martina Mejina
  • Aitana Pereira
  • Yago Sánchez
  • Diego Alonso
  • Judit Lou
  • Biel Cester
  • Eric Jordan
  • Pol Ruiz
  • Luis Vidal
  • Martina Cros
  • Aitor Otín
  • Maria Ferrús
  • Raquel Villas

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER VERMELL - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup A

Grup A Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Vidal i Barraquer VERMELL 12 - Col.legi Frances M.Yourcenar 4
   Escola Puigcerver 4t 6 - Vidal i Barraquer VERMELL 10
   AE Pare Manyanet GROC 4 - Vidal i Barraquer VERMELL 12
   Vidal i Barraquer VERMELL 10 - C. Sant Josep 4t 6
   Escola Puigcerver 3r 4 - Vidal i Barraquer VERMELL 12
   Vidal i Barraquer VERMELL 10 - Reus Deportiu Vermell 6

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 1

Grup 1 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Vidal i Barraquer VERMELL 12 - C. Sant Josep 3r 4
   Vidal i Barraquer VERMELL 12 - Escola La Vitxeta 4
   Escola Puigcerver 4t 4 - Vidal i Barraquer VERMELL 12
   Vidal i Barraquer VERMELL 12 - Escola Joan Rebull 4

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadors:
  • Pablo Molero
  • Timur Ekzarian
  • Eudald Anguera
  • Julen Martínez
  • Dennis Bondia
  • Miquel López
  • Facundo Rey
  • Ivan Mateu
  • Francisco Ruiz
  • Pablo Diaz
  • Aidan Moreno
  • Natalia Ferran
  • Rubén Martínez
  • Marta Álvarez
  • Raul Martinez

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER BLANC - EB CAMBRILS

Resultats i classificació - Fase Final - Grup C

Grup C Benjamí Masculí de la competició del CEBC

29-02-2020   CNR Ploms - Vidal i Barraquer BLANC
   Vidal i Barraquer BLANC 12 - C. Sant Josep 3r 4
   CB La Selva Solarca 6 - Vidal i Barraquer BLANC 10
   Vidal i Barraquer BLANC 12 - CNR Ploms 4
   C. Sant Josep 3r 6 - Vidal i Barraquer BLANC 10
   Vidal i Barraquer BLANC 8 - CB La Selva Solarca 8

Resultats i classificació - Primera Fase - Grup 4

Grup 4 Benjamí Masculí de la competició del CEBC

   Escola Puigcerver 3r 12 - Vidal i Barraquer BLANC 4
   Vidal i Barraquer BLANC 6 - AE Pare Manyanet Groc 10
   Escola Alberich i Casas Reus 8 - Vidal i Barraquer BLANC 8
   Vidal i Barraquer BLANC 4 - Escola Puigcerver 3r 12
   AE Pare Manyanet GROC 10 - Vidal i Barraquer BLANC 6
   Vidal i Barraquer BLANC 10 - Escola Alberich i Casas Reus 6

JUGADORS I ENTRENADORA - Benjamí Mixte

Jugadors: Entrenadora:
  • Chloe Baiges
  • Èric Pérez
  • Hugo Garcia
  • Carlos Cline
  • Inés Alfaro
  • Sergi Matamoros
  • Andrei Vasile
  • Joan Panicello
  • Sofia Diaz
  • Sandra Jiménez
  • Leyre Trescastro
  • Anton Huzevataya
  • Erika Barreiro
  • Dan Cervantes
  • Andrea Barreiro

FOTO EQUIP

ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADOR - Benjamí i Aleví Mixte - Fora de competició

Jugadors: Entrenadora:
  • Adrià Panisello
  • Casper karraoui
  • Eloy Lorca
  • Erik Cugat
  • Jordi Jordà
  • Maria Segura
  • Nil Alvarez
  • Noa Pirozzi
  • Aina Miquel
  • Egon Wiehoff
  • Leo Chorro
  • Rubén González
  • Pol Sentis
  • Allisson Williams
  • Lorena Torres

FOTO EQUIP

 EQUIPS PREBENJAMÍ

C. VIDAL i BARRAQUER VERMELL - EB CAMBRILS

Calendari i resultats - Grup 2

Grup 2 Prebenjamí de la competició del CEBC

07-03-2020   Vidal i Barraquer VERMELL - C. Sant Josep 2n BLAU
   C. Sant Josep 2n GROC 7 - Vidal i Barraquer VERMELL 17
   Vidal i Barraquer VERMELL 12 - E. Puigcerver 2n 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7 - Vidal i Barraquer VERMELL 17
   Vidal i Barraquer VERMELL 16 - Col.legi Frances M. Yourcenar 8
   AMPA E. Joan Rebull 2n 11 - Vidal i Barraquer VERMELL 13
   Vidal i Barraquer VERMELL 14 - CB La Selva 2n 10
   AE Pare Manyanet BLANC 9 - Vidal i Barraquer VERMELL 9
   Vidal i Barraquer VERMELL 9 - AE Pare Manyanet BLAU 15

JUGADORS I ENTRENADORA - Prebenjamí

Jugadors: Entrenadora:
  • Nicole Iborra
  • Irene Gómez
  • Aitana Guerrero
  • Pablo Azuara
  • Jordi Ruiz
  • Aris Vasile
  • Aina Iborra
  • Aleix Montoya
  • Carla Budí
  • Júlia Budí
  • Èlia rubio
  • Aisha Sahli
  • Júlia Risalde

FOTO EQUIP

C. VIDAL i BARRAQUER BLANC - EB CAMBRILS

Calendari i resultats - Grup 1

Grup 1 Prebenjamí de la competició del CEBC

29-02-2020   Escola La Vitxeta - Vidal i Barraquer BLANC
   Vidal i Barraquer BLANC 14 - E. Puigcerver 1r 10
01-02-2020   AMPA Joan Rebull 1er - Vidal i Barraquer BLANC
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 18 - Vidal i Barraquer BLANC 6
   Vidal i Barraquer BLANC 10 - Col.legi La Salle Reus 14
   Vidal i Barraquer BLANC 16 - CB La Selva 1r 8
   AE Pare Manyanet VERD 9 - Vidal i Barraquer BLANC 15
   Vidal i Barraquer BLANC 12 - AE Pare Manyanet GROC 12

JUGADORS I ENTRENADORS - Prebenjamí

Jugadors: Entrenadora:
  • Ferran Cabre
  • Jan Baiges
  • Pol Bayón
  • Elba Diago
  • Nil Sedó
  • Jordi Ojeda
  • Ferran Llaves
  • Pablo Martinez
  • Pau Escrivà
  • Mireia Górriz

FOTO EQUIP

ESCOLA GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

Calendari i resultats - Grup 2

Grup 2 Prebenjamí de la competició del CEBC

15-02-2020   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils - AE Pare Manyanet BLANC
   AE Pare Manyanet BLAU 18 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6
   Escola Maria Cortina 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 7 - Vidal i Barraquer VERMELL 17
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 9 - C. Sant Josep 2n BLAU 15
   C. Sant Josep 2n GROC 12 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 12
   E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 6 - E. Puigcerver 2n 12
   CE Rocabruna 8 - E. Guillem Fortuny-EB Cambrils 16

JUGADORS I ENTRENADORS - Prebenjamí

Jugadors: Entrenadors:
  • Roc Borrell
  • Oriol Lou
  • Marc Sentís
  • Pau Pujol
  • Yago Esteve
  • Roger Arribas
  • Àlex Regàs
  • Leonora Sanz
  • Daniel Alonso
  • Ricardo Carpi
  • Oscar Soro
  • Alvaro Amil
  • Ferran Martín
  • Hugo Reina

FOTO EQUIP

ESCOLA LA BÒBILA - EB CAMBRILS

Calendari i resultats - Grup 1

Grup 1 Prebenjamí de la competició del CEBC

07-03-2020   Escola La Bòbila-EB Cambrils - AE Pare Manyanet VERD
   AE Pare Manyanet GROC 12 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 12
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 18 - Vidal i Barraquer BLANC 6
   Reus Deportiu 13 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 11
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 17 - C. Sant Josep 1r 7
   Escola La Vitxeta 16 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 8
   Escola La Bòbila-EB Cambrils 14 - E. Puigcerver 1r 10
   I. Escola Pi del Burgar Reus 12 - Escola La Bòbila-EB Cambrils 12

JUGADORS I ENTRENADORS - Prebenjamí

Jugadors: Entrenadors:
  • Jana Fernández
  • David Lázaro
  • Emilie Rubay
  • Nil Fortuny
  • David Haljoni
  • Alen Angelov
  • Dídac Gené
  • Marc Gené
  • Daniel Puigvert
  • Àlex López
  • Aila Capella
  • Ines Laaguidi
  • Marina Olivo
  • Iñigo Arbiza

FOTO EQUIP

ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADOR - Prebenjamí - Fora de competició

Jugadors: Entrenador:
  • Ària Rom
  • Arom Crespo
  • Eidan Sauceda
  • Elena Alvarez
  • Marina Gil
  • Martí Jordà
  • Nicco Erbes
  • Nil sentis
  • Ona Schafroth
  • Ferran Martin

FOTO EQUIP

 EQUIPS BABY BÀSQUET

GUILLEM FORTUNY - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORES - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Ivan Poveda
  • Jon Esteban
  • Angel Raud
  • Guillem Fontboté
  • Martí Fontboté
  • Ivan Feced
  • Pol Cester
  • Oliver Lambea
  • Hugo Ruiz
  • Martin Garcia
  • Oscar
  • Maria Ferrús
  • Raquel Villas

FOTO EQUIP

C. VIDAL I BARRAQUER - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Èlia Bayón
  • Miguel Garcia
  • Pol Sanchez
  • Arnau Prim
  • Jana Mas
  • Albert Sánchez
  • Jordi Sánchez
  • Sofía Escobar
  • Pau Ruiz
  • Núria Panicello
  • Harper Smeels
  • Kilian Rosal
  • Ivet Gómez
  • Otger Cavallé
  • Claudia Ferran
  • Lourdes Ferran
  • Ruben Martínez
  • Marina Olivo
  • Daniel Rojo

FOTO EQUIP

ESCOLA MAS CLARIANA - EB CAMBRILS

JUGADORS I ENTRENADORS - Baby bàsquet - Fora de competició

Jugadors: Entrenadors:
  • Ada Schafroth
  • Albert Estil·les
  • Alex Ruiz
  • Diego Copado
  • Helene Fernández
  • Hugo Fernández
  • Júlia Alberich
  • Mario Hortal
  • Martí Montaña
  • Nicolás Aguirre
  • Oliver Olmo
  • Ona Carceller
  • Sergio Ariza
  • Tino Rom
  • Alex Galiano
  • Maria Ferrús
  • Marc Torrente

FOTO EQUIP